Landelijk team pionieren

Het landelijk team pionieren ondersteunt pioniersteams door heel Nederland. Daarnaast proberen ze lessen te trekken uit alles wat er gebeurt, delen ze verhalen en ontwikkelen beleid. Mensen uit dit team zijn ook beschikbaar voor oriënterende gesprekken en presentaties.

Het landelijk team pionieren bestaat uit 10 á 15 mensen: deels werkzaam vanuit het Dienstencentrum van de Protestantse Kerk en deels vanuit de samenwerkingspartners. Dit team werkt onder verantwoordelijkheid van de stuurgroep pionieren.

Ben je onderdeel van een pioniersteam dat officieel van start is gegaan? Neem dan bij vragen allereerst contact op met jullie pionierbegeleider. Wil je je oriënteren op het starten van een pioniersplek of advies bij de voorbereidingen? Mail dan naar Erik Verwoerd of bel naar (030) 880 1880. Ook voor andere vragen en opmerkingen kun je altijd mailen of bellen.

De teamleden

We stellen de teamleden kort aan je voor:

 Anneke van der Velde

NormaalFormaat_PKN_006

Specialist leergemeenschap pionieren

a.vander.velde@protestantsekerk.nl

 Bas van der Graaf

NormaalFormaat_PKN_008

Start- en pionierbegeleider, Protestantse Kerk Amsterdam

bas.vandergraaf@protestantsamsterdam.nl

   

Cees Rentier

Start- en pionierbegeleider, Evangelie en Moslims

c.rentier@evangelie-moslims.nl

Christiaan Cevaal

NormaalFormaat_PKN_001

Secretaris en startbegeleider 

c.cevaal@protestantsekerk.nl

   

Erik Verwoerd

NormaalFormaat_PKN_010

Projectleider pionieren

e.verwoerd@protestantsekerk.nl

Erik Jan Tillema

Start- en pionierbegeleider, VVP

erikjantillema@gmail.com

   

Hans Euser

NormaalFormaat_PKN_004

Pionierbegeleider, Intercultural Church Plants

hans.euser@icpnetwork.nl

Henk Boerman

NormaalFormaat_PKN_011

Start- en pionierbegeleider, IZB

h.boerman@izb.nl

   

Jeannet van Doorn

Start- en pionierbegeleider, Op Goed Gerucht

jeannetvandoorn@gmail.com

Nico van Splunter

Start- en pionierbegeleider,

nicovansplunter@gmail.com

   

Peter Bakker

Missionair Platform Den Haag

pj.bakker@missionairplatformdenhaag.nl

Peter den Hoedt

NormaalFormaat_PKN_009

p.den.hoedt@protestantsekerk.nl

   

Peter Visser

Start- en pionierbegeleider, CGK

p.visser@cgk.nl

Petra de Jong

Start- en pionierbegeleider, CGK

p.dejong@cgk.nl

   

Ramon de Bonte

Start- en pionierbegeleider, EWV

ramon@ewv.nl