Landelijk team pionieren

Het landelijk team pionieren ondersteunt pioniersteams door heel Nederland. Daarnaast proberen ze lessen te trekken uit alles wat er gebeurt, delen ze verhalen en ontwikkelen beleid. Mensen uit dit team zijn ook beschikbaar voor oriënterende gesprekken en presentaties.

Het landelijk team pionieren bestaat uit 10 á 15 mensen: deels werkzaam vanuit het Dienstencentrum van de Protestantse Kerk en deels vanuit de samenwerkingspartners. Dit team werkt onder verantwoordelijkheid van de stuurgroep pionieren.

Ben je onderdeel van een pioniersteam dat officieel van start is gegaan? Neem dan bij vragen allereerst contact op met jullie pionierbegeleider. Wil je je oriënteren op het starten van een pioniersplek of advies bij de voorbereidingen? Mail dan naar Erik Verwoerd of bel naar (030) 880 1880. Ook voor andere vragen en opmerkingen kun je altijd mailen of bellen.

PosterFormaat_PKN_018

 

De teamleden

We stellen de teamleden kort aan je voor:

 Anneke van der Velde
NormaalFormaat_PKN_006
Specialist Leergemeenschap Pionieren
a.vander.velde@protestantsekerk.nl
 Bas van der Graaf
NormaalFormaat_PKN_008
Start- en pionierbegeleider in Amsterdam, Protestantse Kerk Amsterdam
bas.vandergraaf@protestantsamsterdam.nl
 Berthe van Soest
NormaalFormaat_PKN_002
Namens Op Goed Gerucht
berthevansoest@gmail.com
Christiaan Cevaal
NormaalFormaat_PKN_001
Startbegeleider nieuwe plekken
c.cevaal@protestantsekerk.nl
 Erik Verwoerd
NormaalFormaat_PKN_010
Startbegeleider nieuwe plekken
e.verwoerd@protestantsekerk.nl
Hans Euser
NormaalFormaat_PKN_004
Pionierbegeleider, Intercultural Church Plants
hans@icfveenendaal.nl
 Henk Boerman
NormaalFormaat_PKN_011
Start- en pionierbegeleider, IZB
h.boerman@izb.nl
Maarten Atsma
NormaalFormaat_PKN_005
Specialist Leergemeenschap Pionieren
m.atsma@protestantsekerk.nl
 Martijn Vellekoop
NormaalFormaat_PKN_012
Projectleider pionieren
m.vellekoop@protestantsekerk.nl
Peter Bakker
NormaalFormaat_PKN_003
Den Haag in Beweging voor Jezus Christus
pj.bakker@wxs.nl
 Peter den Hoedt
NormaalFormaat_PKN_009
Secretaris
p.den.hoedt@protestantsekerk.nl
 Ronald van der Molen
NormaalFormaat_PKN_013
Startbegeleider, Evangelisch Werkverband
ewv@transformatio.nl
 Ronnie Zuidam
NormaalFormaat_PKN_007
Specialist Leergemeenschap Pionieren
r.zuidam@jop.nl