Overzicht pionierbegeleiders

Welke pioniersbegeleiders zijn beschikbaar voor pioniersplekken?

Miriam Bierhaus
miriam-bierhaus
Zelfstandig begeleider
Woont in Amersfoort
welkom@miriambierhaus.nl
www.miriambierhaus.nl
Louis Bakker
louis-bakker
Zelfstandig begeleider
Woont in Friesland
kerkenwerk@louisbakker.nl
Anna Verbeek
anna-verbeek
Zelfstandig begeleider
Woont in Amsterdam
verbeek.anna@gmail.com
>meer info<
Robert Mazier
robert-mazier
Zelfstandig begeleider
Woont in Ermelo
robert@robertmazier.nl
Dick van Dijk
Dick van Dijk
Zelfstandig begeleider
Woont in Gouda
dvdijk2011@gmail.com
>meer info<
Henk Boerman
foto-henk-boerman
Begeleider IZB, voor zending in Nederland
Woont in Capelle aan de IJssel
h.boerman@izb.nl
>meer info<
Otto Grevink
foto-otto-grevink
Zelfstandig begeleider
Woont in Waalwijk
ottogrevink@gmail.com
>meer info<
Serge de Boer
?
Begeleider Evangelisch Werkverband
Woont in Amsterdam
sergedeboer@hotmail.com
>meer info<
Bas van der Graaf
(Niet beschikbaar voor nieuwe plekken)
bas-van-der-graaf
Begeleider Protestantse Kerk Amsterdam
Woont in Amsterdam
bas.vandergraaf@protestantsamsterdam.nl
Astrid Damstra
Astrid Damstra
Zelfstandig begeleider
Woont in Eindhoven
astrid@damstra-ct.nl
>meer info<
Taco Koster
taco-koster
Zelfstandig begeleider
Woont in Nieuw-Vennep
jkoster@solcon.nl
>meer info<
Marius van Duijn
marius-van-duijn
Zelfstandig begeleider
Woont in Utrecht
m.v.duijn@ziggo.nl
Bram Schriever
bram-schriever
Zelfstandig begeleider
Woont in Utrecht
b.schriever@leerruimte.nl
>meer info<
Hans Euser
NormaalFormaat_PKN_004
Begeleider Intercultural Church Plants (ICP)
Woont in Rotterdam
hans.euser@icpnetwork.nl
www.icpnetwork.nl
>meer info<
 
Rob Visser
IMG_5370 (1)
Zelfstandig begeleider
Woont in Rhenen
robvisser51@gmail.com
>meer info<
Nico van Splunter
nico
Zelfstandig begeleider
Woont in Rotterdam
nicovansplunter@gmail.com
>meer info<
 
 Wout Schonewille

Zelfstandig begeleider
Woont in Gouda
wout@jeugdwerk.info
>meer info<
 Martijn Ouwekerk

Zelfstandig begeleider
Woont in Amsterdam
martijnouwerkerk@icloud.com
>meer info<